- rozmiar standard:             790 zł  (+vat)

 

- na wymiar:

             do 5 m2:             350 zł za m2 (+vat)

             powyżej 5 m2:    330 zł za m2 (+vat)

             powyżej 15 m2:  310 zł za m2 (+vat)

             powyżej 30 m2:  290 zł za m2 (+vat)

 

Tapety standardowe

              Wszystkie tapety z naszego katalogu są dostępne w rozmiarze standardowym, tzn. w wymiarach 100 cm szerokości i wysokości uwarunkowanej proporcjami danego sztychu (zwykle między 130 a 160 cm). Rozmiar standardowy umożliwia wydruk na jednej szerokości rolki, tak więc otrzymujecie Państwo pojedynczą rolkę tapety. Całość opatrzona jest marginesem umożliwiającym dopasowanie obrazu do żądanej szerokości i długości.Na stronie prezentujemy przykłady realizacji dokonanych przy użyciu naszych tapet. Zostały one wykorzystane zarówno jako dekoracje ścienne w postaci stylizowanych paneli imitujących freski i malowidła, wewnętrzne okiennice, jak i jako fronty mebli, drzwi czy ciągłej zabudowy. Stanowią także doskonały sposób na stworzenie ciekawego plafonu, czyli dekoracyjnego sufitu.

   Oferujemy Państwu również usługę projektowania tego typu dekoracji, w połączeniu z boiseries, czyli z drewnianymi stylizowanymi dekoracjami drewnianymi, charakterystycznymi dla architektury pałacowej.

 

 

Tapety na wymiar

            W naszej pracowni macie Państwo możliwość stworzenia dekoracji ściennej wedle własnego pomysłu i zapotrzebowania. Wzory z naszego katalogu wykonujemy bowiem na dowolny wymiar, uwarunkowany oczywiście proporcjami danego przedstawienia. Zastrzegamy jednakże, że maksymalna szerokość wydruku, c do której dajemy gwarancję, iż wydruk będzie wyraźny i odpowiednio wysycony, to 5 metrów bieżących. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż pracujemy na sztychach wykonywanych metodą tradycyjną, głównie na miedziorytach i drzeworytach, które w powiększeniu stanowią rysunek stworzony z linii i powierzchni odbijanych z matrycy, rzeźbionej ręcznie czy też trawionej w metalowej płycie. Powyżej wspomnianego rozmiaru Klient bierze na siebie ryzyko i odpowiedzialność za ostateczny efekt. Decyzję o oczywiście podejmujemy po uprzedniej konsultacji z Klientem i wizualizacji projektu.

   Tapety na wymiar tworzą kompozycję z kilku rolek o szerokości maksymalnie do 130 cm. Montaż jest prosty i nie nastręcza większych trudności, ponieważ każdy z elementów obrazu ma dodatkowy margines boczny umożliwiający dokładne dopasowanie wzoru do powierzchni.