Projektowanie wnętrz

Odkąd tylko sięgamy pamięcią , kochaliśmy stylowe wnętrza  i zabytkowe budynki. Nie wyobrażamy sobie życia w innym miejscu, uwielbiamy ich atmosferę i wyjątkowość . Gromadząc meble, obrazy, sztukę  użytkową, stopniowo kreowaliśmy przestrzeń  wokół nas. Z naszej miłości rodziły sie wnętrza  będące  odzwierciedleniem naszych gustów i upodobań. Z miłym zaskoczeniem odbieraliśmy pochwały i prośby o poradę ze strony naszych Gości. Tak, stopniowo, pojawiła się nowa pasja- projektowanie wnętrz  stylowych i historycznych. Jako historyk sztuki dysponuję rozległą wiedzą na ten temat, do której chętnie siegam przy kolejnych realizacjach. 

Naszą specjalnością stało się również przeobrażanie istniejących już budynków, nadawanie im zupełnie nowego kostiumu,  często historycznego lub sięgającej do bogatego wachlarza architektury europejskiej.  Naszą sztandarową realizacją jest tzw."Londyńska Kamienica" w Łodzi przy ul .Tuwima 31.

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz, Klientów, którzy poszukują w architekturze pierwiastka oryginalności opartej na klasycznych kanonach piękna. Chętnie odbędziemy z Państwem podróż do świata dawnego przepychu i elegancji.