• 14088445_275036179548531_1479964724428105523_n
  • posciel109

 Kat.19001

 

Antoinette

50cm x 85 cm

Certyfikowany len litewski najwyższej jakości 100%. 

Poszewka z kolekcji romantycznej Amelie, z jedna szeroką falbaną z boku. Podwójne wdanie wewnetrzne, francuskie kryte szwy-uniemożliwiające samoistne prucie tkaniny. 

Haftowane logo.

kolor:

biel ecru

natural

 

Len to najlepszy wybór. Jego antybakteryjne i antyalergiczne właściwości, odporność na grzyby oraz trzykrotnie większa wchłanialność wilgoci niż bawełna, to zaledwie kilka cech decydujących o przewadze lnu nad innymi tkaninami. Len jest tkany z włókien znacznie szerszych niż bawełna, pustych w środku, co powoduje niezwykłą chłonność, a ponieważ powietrze  zamknięte wewnątrz włókien zostaje bardzo szybko uwolnione, proces schnięcia jest znacznie szybszy niż na przykład w przypadku bawełny. Proces ten daje możliwość utrzymywania stałej temperatury ciała. Dzięki temu pościel lniana jest najlepszą opcją zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Latem bowiem chłodzi i pochłania wilgoć, zimą natomiast grzeje i pozwala skórze oddychać.

Nasza pościel to wybór na lata. Odpowiednio pielęgnowana, z czasem nabiera szlachetności. Im częściej prana i używana, tym bardziej miękka i delikatniejsza. Francuskie szwy i staranne wykończenie gwarantują jej długą żywotność. Len, którego używamy to tkanina posiadająca europejskie certyfikaty najwyższej jakości. Pościel wykonana z lnu zmiękczanego według specjalnej technologii, nie kurczy się i nie gniecie, nie wymaga prasowania, co dodaje jej  naturalnej i nonszalanckiej elegancji. Świetnie sprawdzi się w stylowej sypialni, pośród antyków, ale i w nowoczesnym minimalistycznym wnętrzu stanie się doskonałym dodatkiem.

 

 250 zł

dostępny